początek nowego…

Czy można tęsknić za własnym blogiem? Można!!!!! Tęskniłam i to bardzo, problem w tym, że tysiące wpisów pojawiało się w mojej głowie, ale nie na mojej stronie.

Nawet nie wiem od czego zacząć, czy od tego, że po raz nie wiem który jestem na diecie, którą właśnie złamałam i pije szampana z moim Bartkiem, bo właśnie nasz wyjazd do ABU DHABI nabrał ciała i się dzieje.

Myślę sobie, że pewnie mało Was interesuje jak to złamałam tydzień detoksu, ale pewnie wszyscy zastanawiają się co u nas słychać w sprawie Bliskiego Wschodu.

Przede wszystkim zupełnie oficjalnie wszem i wobec ogłaszamy zmianę miejsca zamieszania. Kochamy ekstrema, ostatnie osiem lat przeżyliśmy w wiecznym deszczu i temperaturach wiosenno – jesiennych, czyli takich, które kiedy dochodzą do +20 stopni Celsjusza oficjalnie w radio mówi się o fali upałów, po kompletne klimaty pustynne, kiedy te same temperatury uznawane są za fale ochłodzenia.

Przenosimy się do Abu Dhabi. Tak, tak wiem to kraj muzułmański, od razu mówię i wyjaśniam mogę jeździć samochodem!!!! mogę nosić „normalne” ubrania tzn. nie muszę nosić abai tudzież hijab  nie jest obowiązkowym nakryciem głowy dla kobiet.

Tak wiem pięć razy dziennie będę słyszała jak Imam nawołuje do modlitwy, a weekend przesunie się o jeden dzień tzn. sobota będzie w piątek, a niedziela w sobotę, poniedziałek stanie się niedzielą itd.

Wiem martwicie się jak zniosę + 30 stopni w listopadzie, spokojnie, z pomocą plaży i basenu jakoś dam radę.

Alkohol? można jak najbardziej, trzeba mieć specjalną licencję i tak zamierzam ją mieć.

Ostatnie, ale jakże ważne, a wiem, że wielu z Was się o to martwi, finanse. Plan jest, że wreszcie uda się odłożyć!!!! hurrrraaaa!!!!!! także spokojnie zmieniamy dobre na jeszcze lepsze…

ach zapomniałabym o tym, że dzieciaki mają mega szkołę!!!!!! możecie pooglądać sami www.cranleigh.ae

dla  usprawiedliwienia pragnę podkreślić, że to mój 4 dzień detoksu i właśnie w moich żyłach zawitały dwa kieliszki najprawdziwszego szampana…

co to oznacz, że sarkazm zaczyna sięgać zenitu??!

piątkowo- weekendowe uściski dla Was, póki co wszyscy zaczynamy weekend w piątek 🙂

Leave a Reply